باربری جردن

معرفی باربری جردن شرکت اتوبار ملل: 

محله جردن یکی از مناطق قدیمی تهران و در شمال شهر تهران قرار دارد. اگر شما در این محله زندگی می کنید حتما نام شرکت اتوبار ملل را بارها و بارها شنیده اید. شرکت اتوبار ملل در شهر تهران دارای شعبه های متعددی می باشد که در زمینه ارائه خدمات باربری و جابجایی اسباب و اثاثیه فعالیت می کنند. 

همانطور که مطلع هستید شرکت اتوبار ملل یکی از قدیمی ترین شرکت های باربری در استان تهران است که عضو اتحادیه حمل کالا کشوری بوده و دارای مجوزات لازم جهت فعالیت های باربری است.

سرویس دهی موثق با کاربرد تجهیزات مدرن توسط اتوبار جردن

در این بخش می خواهیم به سرویس دهی اتوبار جردن  توسط تجهیزات مدرن بپردازیم. عملیات حمل اثاث اگر به شکل اساسی و برنامه ریزی شده صورت نگیرد قطعاً در زمان انتقال و ترابری کارتن ها به مسائل و رویداد های ناخوشایندی دچار خواهند شد.

کارکنانی که توسط اتوبار جردن به محل مورد نظر فرستاده می شوند در این حیطه تبحر و پیشینه طولانی دارند و نه تنها از لحاظ فیزیکی برای حمل لوازم با وزن زیاد آمادگی کامل دارند بلکه روش های ویژه ای را برای انتقال لوازم دارند، فنونی که فقط با یادگیری و آموزش های پیشین و فعالیت دائمی به دست می آیند.

توصیه ما به شما این است که هیچ‌وقت سعی نکنید لوازم سنگین خانه مانند یخچال،ماشین لباسشویی و… را خودتان جابه‌جا کنید حتی اگر احساس کنید کار دشواری نیست.

 حمل و نقل انواع اثاثیه

چرا حمل و نقل وسایل گوناگون منزل در طبقه های بالایی آپارتمان کاری بسیار دشوار و نیاز به داشتن تجربه است.

افزون بر این حمل وسایل سنگین امکان دارد سبب به وجود آمدن صدمه های فیزیکی شدید به ستون فقرات و مهره های گردن شود. پس بهترین راهکار این است که برای مراقبت از سلامت خویش مراحل اثاث کشی را به پرسنل اتوبار تهران بسپارید و فقط مشاهده گر انجام کار باشید.

 حساسیت کار

عواملی چون باز و بسته نمودن لوازم خانه، بسته بندی مرتب وسایل، حمل و انتقال اسباب و لوازم به مکان موردنظر، بارگیری باید تماماً با رعایت نکات اصولی و امن صورت گیرند که هرکدام از این عوامل بسیار حساس و زمان بر می باشند.

اتوبار جردن وسایل شما را به شکل کاملاً حرفه ای بسته بندی نموده و با دقت لوازم را حمل می کند و امور تخلیه و جایگذاری در مکان مورد نظر را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد.

نیروی حرفه ای اتوبار جردن

یکی از موارد اساسی امور مراکز فعال در حیطه اتوبار جردن استفاده از نیروی حرفه ای است. این اشخاص باید افرادی زحمتکش، رئوف و خبره بوده و همچنین از لحاظ فیزیکی بدنی قدرتمند داشته باشند.

مخصوصاً در هنگام سپری نمودن مسافت های طولانی مقاوم و خستگی ناپذیر بوده و توانایی حمل اثاث و لوازم گوناگون به مکان جدید بعد از رسیدن به مقصد را داشته باشند.

شاید برای شما پیش آمده باشد که در محله ی جردن به دنبال یک باربری مطمئن جهت جابجایی بارها و حمل اسباب و اثاثیه خود باشید باربری جردن شرکت اتوبار ملل می تواند در زمینه جابجایی بارهای شما به صورت تضمینی با شما همکاری داشته باشد. 

شعبه ی باربری جردن دارای کارکنان وظیفه شناس، متعهد و آموزش دیده خانم و آقا می باشد که به شما در زمینه بسته بندی و حمل اسباب و اثاثیه کمک می کنند تا در سریعترین زمان ممکن اسباب کشی خود را با کیفیت و بدون هیچگونه آسیب دیدگی به بارها انجام دهید. 

خدمات شعبه ی باربری جردن:

تیم باربری شرکت اتوبار ملل در شعبه ی جردن خدمات زیر را به صورت تخصصی و 24 ساعته ارائه می دهد: 

 • ارائه سرویس های متنوع جهت حمل اسباب و اثاثیه
 • دارای پرسنل متعهد و مطمئن، با اخلاق و آموزش دیده 
 • حمل بارهای سنگین با اتومبیل های سنگین و دارای تجهیزات لازم
 • حمل بارهای سبک با وانت 
 • حمل بارهای نیمه سبک با نیسان
 • انتخاب اتومبیل بر اساس نیاز مشتری 
 • ارائه کادر خانم و آقا جهت بسته بندی بارها 
 • ارائه سرویس ویژه جهت جابجایی بارهای شکستنی 
 • مشاوره و راهنمایی قبل از خرید 
 • اعزام کارکنان و ارائه سرویس های سفارشی برای ارگان های دولتی و خصوصی 

چرا باید از باربری جردن در جابجایی بارها کمک بگیریم؟ 

 • شعبه باربری جردن شرکت اتوبار ملل تمرکز خود را بر روی کیفیت و مسئولیت پذیری قرار داده است و سعی تیم باربری ملل در طول این سالها این بوده است که مشتریان راضی خود را افزایش دهد و بتواند بهترین سرویس ها را به کلیه مشتریان ارائه داده و به صورت مداوم با آنها همکاری داشته باشند. 
 • شما در باربری ملل می توانید تمام نیازهای خود را در زمینه باربری با کارشناسان اتوبار ملل در میان بگذارید تا بهترین مسیر به شما پیشنهاد داده شود. 
 • در ارتباط با بحث هزینه که همیشه در زمان ارائه خدمات مطرح است می توان گفت شرکت اتوبار ملل برترین شرکتی است که در زمینه جابجایی و حمل اسباب و اثاثیه با تعرفه های بسیار ارزان در شهر تهران فعالیت می کنند و قیمت ها بسیار پایین بوده تا برخی از مشتریانی که نیاز به خدمات باربری ملل هم دارند بتوانند از این شرکت کمک بگیرند. 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ی خدمات ما به صفحه خدمات باربری اتوبار ملل مراجعه کنید. 

شماره تماس های شعبه باربری تهرانپارس اتوبار ملل: 

22082193

44804250

 

آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
02122082193(مشاوره رایگان)

ارسال پیام در تلگرام
تماس تلفنی پیام در تلگرام