باربری ولیعصر

معرفی شعبه باربری ولیعصر اتوبار ملل:

شعبه باربری ولیعصر شرکت اتوبار ملل، یکی از شرکت های قدیمی و معتبر در زمینه باربری اسباب و اثاثیه منزل، جابجایی اسباب شرکت ها و ارگان ها و ارسال بار به نقاط مختلف تهران فعالیت می نماید. 

در شعبه باربری ولیعصر کارمندان و کارگران آماده خدمت رسانی به تمام محدوده ی ولیعصر هستند، بسته بندی بارها توسط نیروی خانم و آقا و جابجایی بارها توسط نیروی آموزش دیده آقا انجام می شود. شما اگر ساکن محله ولیعصر تهران هستید می توانید با مراجعه به شعبه باربری ولیعصر شرکت اتوبار ملل، خدمات مورد نیاز خود را با یکی از کارشناسان در میان بگذارید تا مناسب ترین سرویس را دریافت کنید. 

همچنین شما اگر قصد جابجایی اسباب و اثاثیه خود را دارید می توانید قبل از هرگونه اقدامی با شعبه باربری ولیعصر شرکت اتوبار ملل تماس بگیرید تا اپراتورها بهترین سرویس را با توجه به نیاز شما معرفی کرده و بر اساس آن نیروی بسته بند و باربر و اتومبیل مورد نظر را به محل مورد نظر شما اعزام کنند. 

یکی از ویژگی هایی که در شعبه باربری ولیعصر مورد توجه مشتریان محترم قرار گرفته است، فعالیت 24 ساعته این باربری است، مشتریان محترم می توانند در هر ساعت از شبانه روز با مراجعه و یا تماس با شعبه باربری ولیعصر سرویس مورد نظر خود را سفارش دهند. 

شعبه باربری ولیعصر شرکت اتوبار ملل، تضمین می کند که بسته بندی و جابجایی بار و اسباب و اثاثیه شما توسط کارگران مجرب و آموزش دیده انجام شده و انتقال آنها به مقصد توسط اتومبیل های مجهز و مسقف انجام می شود. 

اگر شما به صورت سازمانی فعالیت می کنید و دارای اجسام و اسباب و وسایل سنگین هستید می توانید با هماهنگی باربری ولیعصر خودروی سنگین جهت نقل و انتقال راحت تر سفارش دهید و همچنین اگر دارای بارهای سبک هستید می توانید با در نظر گرفتن اسباب و اثاثیه خود برای انتقال آنها از خودروهای سبک استفاده کنید. تیم اتوبار ملل هر خودرویی را که مد نظر شما باشد به همراه راننده در اختیار شما قرار می دهد. 

اگر دوست دارید که با یک باربری مطمئن و متعهد و مسئولیت پذیر همکاری داشته باشید ما در شعبه ی باربری ولیعصر آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم. 

خدمات باربری ولیعصر :

تیم باربری اتوبار ملل در شعبه ی ولیعصر خدمات زیر با صورت تخصصی و حرفه ای به مشتریان ارائه می دهد:

 • ارائه سرویس جهت جابجایی اثاثیه
 • دارای پرسنل متعهد با اخلاق و آموزش دیده 
 • حمل بار بر اساس بارهای شما توسط اتومبیل های سبک یا سنگین 
 • دارای سرویس های ویژه جهت حمل بار سازمان و ارگان های دولتی و خصوصی 
 • دارای نیروهای باربر مجرب در زمینه باربری و جابجای بارهای لوکس و شکستنی 
 • ارائه کادر خانم و آقا جهت بسته بندی و جابجایی بارهای شما 
 • مشاوره قبل از پرداخت وجه و پیگیری بعد از اعزام نیروها 

شعبه باربری ولیعصر شرکت اتوبار ملل از چه قوانینی تبعیت می کند؟

 • باربری ولیعصر تمام تمرکز خود را در جهت ارائه خدمات با کیفیت و مناسب با درخواست شما قرار داده است و موظف است که نیاز شما را به طور کامل و صحیح برآورده کند. 
 • شما می توانید خودروی باربری خود را به دلخواه انتخاب کنید. 
 • کارگران باربری شعبه ی ولیعصر آموزش های لازم جهت بسته بندی سریع و جابجایی اسباب و اثاثیه را با موفقیت پشت سر گذاشته و آماده خدمت رسانی به شما مشتریان گرامی هستند. 
 • شرکت اتوبار ملل یکی از قدیمی ترین و برترین شرکتی است که در زمینه ارائه خدمات با کیفیت با هزیه پایین شهرت دارد، ما هزینه های مناسبی را در جهت جابجایی بارها و خدمات مورد نیازتان ارائه می دهیم و از دریافت هرگونه اضافی که در چارت کاری ما نیست خودداری می کنیم. 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ی خدمات ما به صفحه خدمات باربری اتوبار ملل مراجعه کنید. 

شماره تماس های شعبه باربری ولیعصر اتوبار ملل: 

 ۲۲۰۸۲۱۹۳ (021) | ۴۴۸۰۴۲۵۰ (021)

آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
02122082193(مشاوره رایگان)

ارسال پیام در تلگرام
تماس تلفنی پیام در تلگرام