باربری نیاوران

باربری نیاوران ، یکی از قدیمی ترین باربری های حال حاضر ایران می‌باشد که با سابقه‌ای بالغ بر 15 سال آماده ارائه خدمات حمل و نقل به تمامی نقاط ایران می‌باشد.

باربری نیاوران

باربری نیاوران به دلیل داشتن امکانات پیشرفته و همچنین کادر مجربی که در اختیار خود دارد ، در سال های اخیر توانسته رضایت مشتریان زیادی را جلب کند که از این نظر ، بسیار موفق عمل کرده است.

کادر جابجایی این مجموعه را افراد با تجربه که حداقل 10 سال سابقه فعالیت در این حوزه را دارند ، تشکیل می‌دهد . کادر بسته بندی متشکل از افراد متخصص این حوزه می‌باشد و همچنین در کادر پشتیبانی ، افرادی وجود دارند که می‌توانند در روند حمل و نقل تاثیرگذاری چشم‌گیری داشته باشند.

امکانات و ویژگی های باربری نیاوران

ابتدا می‌خواهیم به برخی از امکانات و ویژگی های باربری و اتوبار نیاوران اشاره کنیم .

انواع ماشین های حمل و نقل VIP

گاهی اوقات ممکن است بار شما حجیم باشد و برای جابجایی نیازمند کامیونت باشید . همچنین در برخی از مواقع ممکن است که بار کم حجمی داشته باشید و برای صرفه جویی در هزینه ، نیازمند وانت ( نیسان یا پیکان ) باشید .

باربری نیاوران با شناسایی نیازمندی مشتریان در ماشین های حمل و نقل ، هم‌اکنون و در هر لحظه از شبانه روز می‌تواند کامیونت ، وانت و نیسان های شرکت را در هر لحظه از شبانه روز ، در اختیار مشتریان عزیز خود قرار دهد.

امکانات پیشرفته و کارگران متخصص در بسته بندی 

اتوبار نیاوران همواره تاکید زیادی روی بخش بسته بندی داشته است . از همین جهت ، با تامین کردن وسایل بسته بندی برای انواع کالا ها ، توانسته است نقطه قوتی را در این بخش ، برای خود ایجاد کند .

همچنین کادر بسته بندی این مجموعه که جدا از کادر جابجایی فعالیت می‌کنند ، بصورت تخصصی فقط در حوزه بسته بندی مجموعه مشغول به فعالیت هستند.

بیمه بار

یکی از امکاناتی که باربری نیاوران برای مشتریان خود فراهم نموده است ، بیمه بار آن‌ها تنها با یک تماس و بدون نیاز مراجعه به مکان خاصی است !

درواقع نیازی به حضور فیزیکی مشتری برای بیمه شدن بار نیست و در صورت درخواست مشتری از شرکت ، بار مشتری در کمترین زمان ممکن توسط اتوبار نیاوران بیمه می‌شود.

پشتیبانی شبانه روزی

چه قبل از جابجایی و چه در طول جابجایی ، شما می‌توانید تمامی سوالات و ابهامات خود را از پشتیبانی شبانه روزی شرکت ، بپرسید . همچنین در هر لحظه از شبانه روز نیز ، می‌توانید هر نوع باری که دارید را برای جابجایی رزرو نمایید .

اهمیت وجود کادر باسابقه و متخصص

علاوه بر امکانات و ویژگی های یک شرکت ، وجود کادری باسابقه و متخصص نیز می‌تواند تاثیر زیادی در داشتن یک جابجایی امن بگذارد.

کادر پشتیبانی

پیش از هر کاری ، برای جابجایی بار ، نیاز است که مشتری با کادر پشتیبانی شبانه روزی مجموعه تماس داشته باشد . ممکن است که برای مشتری برخی سوالات و ابهامات پیش بیاید که کادر پشتیبانی می‌تواند پاسخگوی تمامی آنها باشد .

در صورتی که مشتریان عزیز تقاضای رزرو بار را داشته باشند ، کادر پشتیبانی در کمترین زمان ممکن هماهنگی های لازم را برای انجام درخواست مشتریان عزیز انجام می دهد .

کادر بسته بندی

در مرحله بعد ، درصورت درخواست مشتری ، کادر بسته بندی تمامی وسایل ضروری و مورد نیاز مشتری را بسته بندی می‌کنند . این بسته بندی با الگوبرداری از استاندارد روز بین المللی انجام می‌شود .

کادر جابجایی

در نهایت نیز ، کادر جابجایی برای حمل و نقل وسایل شما ، به مبدا درخواستی اعزام می‌شوند.

آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
02122082193(مشاوره رایگان)

ارسال پیام در تلگرام
تماس تلفنی پیام در تلگرام