باربری آپادانا

باربری آپادانا ، یکی از قدیمی ترین باربری های حال حاضر ایران می‌باشد که با سابقه‌ای بالغ بر 15 سال آماده ارائه خدمات حمل و نقل به تمامی نقاط ایران می‌باشد.

باربری آپادانا

باربری آپادانا به دلیل داشتن امکانات پیشرفته و همچنین کادر مجربی که در اختیار خود دارد ، در سال های اخیر توانسته رضایت مشتریان زیادی را جلب کند که از این نظر ، بسیار موفق عمل کرده است.

کادر جابجایی این مجموعه را افراد با تجربه که حداقل 10 سال سابقه فعالیت در این حوزه را دارند ، تشکیل می‌دهد . کادر بسته بندی متشکل از افراد متخصص این حوزه می‌باشد و همچنین در کادر پشتیبانی ، افرادی وجود دارند که می‌توانند در روند حمل و نقل تاثیرگذاری چشم‌گیری داشته باشند.

امکانات و ویژگی های باربری آپادانا

ابتدا می‌خواهیم به برخی از امکانات و ویژگی های باربری و اتوبار آپادانا اشاره کنیم .

انواع ماشین های حمل و نقل VIP

گاهی اوقات ممکن است بار شما حجیم باشد و برای جابجایی نیازمند کامیونت باشید . همچنین در برخی از مواقع ممکن است که بار کم حجمی داشته باشید و برای صرفه جویی در هزینه ، نیازمند وانت ( نیسان یا پیکان ) باشید .

باربری آپادانا با شناسایی نیازمندی مشتریان در ماشین های حمل و نقل ، هم‌اکنون و در هر لحظه از شبانه روز می‌تواند کامیونت ، وانت و نیسان های شرکت را در هر لحظه از شبانه روز ، در اختیار مشتریان عزیز خود قرار دهد.

امکانات پیشرفته و کارگران متخصص در بسته بندی 

اتوبار آپادانا همواره تاکید زیادی روی بخش بسته بندی داشته است . از همین جهت ، با تامین کردن وسایل بسته بندی برای انواع کالا ها ، توانسته است نقطه قوتی را در این بخش ، برای خود ایجاد کند .

همچنین کادر بسته بندی این مجموعه که جدا از کادر جابجایی فعالیت می‌کنند ، بصورت تخصصی فقط در حوزه بسته بندی مجموعه مشغول به فعالیت هستند.

کلیه مراکز اتوبار آپادانا همیشه سعی خود را برای بهسازی و افزایش سطح کیفی خدمات خود و ثبات آن می کنند.

افزون بر این همواره سعی می کند که برنامه های نو و مطلوبی را برای این فعالیت عرضه نماید.

کلیه مراکز حمل اثاثیه در تهران دارای مسئولی توانا، هدفمند، دقیق و باهوش هستند.

این امر باعث شده که وحدت و همراهی بین کلیه پرسنل هیچ زمان از میان نرود.

پرسنل این مرکز از استرس های مشتریان خود مطلع هستند  به همین دلیل در برابر کلیه اسباب آن ها احساس مسئولیت می کنند و به راحتی می توانند خود را با وضعیت کنونی وفق دهند و با منش مؤدبانه و صمیمی خود با مشتری باعث کاهش استرس در آن ها شود.

اتوبار آپادانا خدماتی نظیر حمل اسباب  و لوازم منزل با کارکنانی مؤدب و محترم، آموزش دیده و مجرب در این استان با پیشینه درخشان  در حیطه باربری عرضه می نمایند.

یک مشاوره رایگان درباره چگونگی حمل اثاث منزل به مشتری ارائه می دهند و این سبب تغییر دیدگاه شخص نسبت به اثاث کشی می شود.

بیمه بار

یکی از امکاناتی که باربری آپادانا برای مشتریان خود فراهم نموده است ، بیمه بار آن‌ها تنها با یک تماس و بدون نیاز مراجعه به مکان خاصی است !

درواقع نیازی به حضور فیزیکی مشتری برای بیمه شدن بار نیست و در صورت درخواست مشتری از شرکت ، بار مشتری در کمترین زمان ممکن توسط اتوبار آپادانا بیمه می‌شود.

پشتیبانی شبانه روزی

چه قبل از جابجایی و چه در طول جابجایی ، شما می‌توانید تمامی سوالات و ابهامات خود را از پشتیبانی شبانه روزی شرکت ، بپرسید . همچنین در هر لحظه از شبانه روز نیز ، می‌توانید هر نوع باری که دارید را برای جابجایی رزرو نمایید .

اهمیت وجود کادر باسابقه و متخصص

علاوه بر امکانات و ویژگی های یک شرکت ، وجود کادری باسابقه و متخصص نیز می‌تواند تاثیر زیادی در داشتن یک جابجایی امن بگذارد.

کادر پشتیبانی

پیش از هر کاری ، برای جابجایی بار ، نیاز است که مشتری با کادر پشتیبانی شبانه روزی مجموعه تماس داشته باشد . ممکن است که برای مشتری برخی سوالات و ابهامات پیش بیاید که کادر پشتیبانی می‌تواند پاسخگوی تمامی آنها باشد .

در صورتی که مشتریان عزیز تقاضای رزرو بار را داشته باشند ، کادر پشتیبانی در کمترین زمان ممکن هماهنگی های لازم را برای انجام درخواست مشتریان عزیز انجام می دهد .

کادر بسته بندی

در مرحله بعد ، درصورت درخواست مشتری ، کادر بسته بندی تمامی وسایل ضروری و مورد نیاز مشتری را بسته بندی می‌کنند . این بسته بندی با الگوبرداری از استاندارد روز بین المللی انجام می‌شود .

کادر جابجایی

در نهایت نیز ، کادر جابجایی برای حمل و نقل وسایل شما ، به مبدا درخواستی اعزام می‌شوند.

آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
02122082193(مشاوره رایگان)

ارسال پیام در تلگرام
تماس تلفنی پیام در تلگرام