باربری سعادت آباد

معرفی شعبه باربری سعادت آباد شرکت اتوبار ملل: 

باربری سعادت آباد شرکت اتوبار ملل یکی از قدیمی ترین شرکت ها در زمینه باربری است که در محدوده شمال استان تهران فعالیت می نماید. این شرکت با دارا بود امکانات مجهز و کارکنان مجرب یکی از شرکت های ارائه خدمات باربری در استان تهران می باشد. 

شعبه باربری سعادت آباد دارای کارکنان مجرب، با خلاق و متعهد که در دو بخش : 1- بسته بندی 2- جابجایی اسباب و وسایل فعالیت می نمایند آماده خدمت رسانی به همشهریان گرامی در محدوده سعادت آباد می باشند. 

یکی دیگر از خدماتی که در تمامی شبعه های شرکت اتوبار ملل وجود دارد، ارسال بار به تمام نقاط کشور می باشد شما در هر نقطه ای از استان تهران و شهرستان های اطراف آن حضور داشته باشید می توانید به راحتی با مراجعه به یکی از شعب اتوبار ملل بار مورد نظر خود را پس از بسته بندی توسط باربری ملل به سایر نقاط ایران ارسال کنید. 

اگر در محدوده سعادت آباد سکونت دارید و قصد اسباب کشی و جابجایی دارید یا برای اداره خود به نیروی کارگر جهت باربری نیاز دارید! می توانید با باربری سعادت آباد تماس گرفته و پس از دریافت مشاوره از کارشناسان اتوبار ملل درخواست خود را اعلام کنید تا کارشناسان در کمترین زمان ممکن اتومبیل باربری مورد نظر شما را به همراه کارگران به محل اعزام کنند. 

شعبه باربری سعادت آباد شرکت اتوبار ملل یکی از مطمئن ترین مراکز اعزام کارگر، بسته بندی و ارسال بار به تمام نقاط کشور می باشد که توانسته است نظرات بسیاری از مشتریان را به خود جلب کند. اگر به دنبال شرکت جابجایی بار و اسباب کشی هستید می توانید با باربری سعادت آباد شرکت اتوبار ملل تماس بگیرید تا با نحوه ارائه خدمات و کیفیت کار ما را با رقیبان مقایسه کنید. 

یکی از نگرانی هایی که بسیاری از مشتریان شعب مختلف شرکت باربری ملل دارند این است که بار یا مرسوله ی آنها چگونه به مقصد خواهد رسید؟ آیا مرسوله در جای اتومبیل امنی بارگیری می شود و تا رسیدن به مقصد سالم می ماند؟ آیا طبق توافقی که انجام می شود در مدت زمان و روز دقیق به مقصد می رسد ؟ و سوالاتی از این دست که در ادامه آنها را پاسخ می دهیم. 

مرسوله شما در هر نقطه از تهران قرار داشته باشد توسط یکی از شعب اتوبار ملل دریافت شده و به شما رسید تحویل داده می شود سپس مرسوله به صورت کاملا تخصصی بسته بندی شده و در قسمت باربری اتومبیل های مخصوص قرار گرفته و در مدت زمان تعیین شده به دست فرد مورد نظر خواهد رسید و در طول تمام این مدت کارشناسان اتوبار ملل به شما از طریق تماس تلفنی یا پیام رسان ها گزارش کافی از وضعیت مرسوله ارائه خواهند داد. 

در شعبه باربری سعادت آباد شرکت اتوبار ملل، کلیه اتومبیل ها دارای امکانات پیشرفته، موکت شده و دارای سقف ایمن هستند، که مشتریان محترم می توانند با خیالی آسوده جابجایی اسباب خود را در شرایط بد آب و هوایی هم بدون هیچگونه خطری انجام دهند.

خدمات شعبه باربری سعادت آباد شرکت اتوبار ملل:

تیم اتوبار ملل در شعبه باربری سعادت آباد به صورت تخصصی خدمات زیر را ارائه می دهد، حتما قبل از هر اقدام در ابتدا با مشاوران اتوبار ملل تماس گرفته و راهنمایی مناسب را دریافت نمایید:

  • ارائه سرویس های مناسب جهت جابجایی بار و اسباب کشی به صورت شبانه روزی
  • دارای پرسنل مطمئن، با خلاق و متعهد که به صورت بومی در شعب اتوبار ملل درحال فعالیت هستند. 
  • دارای اتومبیل ها و سرویس های ویژه جهت اداره جات دولتی و خصوصی 
  • حمل بارهای سبک و سنگین توسط اتومبیل های مورد نظر شما 
  • سرویس مخصوص جابجایی بارهای لوکس و شکستنی 
  • اعزام کادر بسته بندی خانم و آقا 
  • ارائه پکیج های حمل رختخواب 
  • ارائه کارتن حمل لباس 
  • ارائه پکیج های مختلف بسته بندی وسایل زینتی 

چرا به شعبه ی باربری سعادت آباد باید اعتماد کنیم؟

شرکت باربری ملل یکی از برترین و قدیمی ترین شرکت های باربری در استان تهران بوده و توانسته است با ارائه خدمات مناسب و با کیفیت نظر مشتریان را به خود جلب کند. اگر شما مایل هستید که خدمات بسته بندی و باربری خود را به یک شرکت معتبر بسپارید و از فرآیند انجام آن آسوده خاطر باشید فقط کافیست با اتوبار ملل تماس بگیرید. 

ما به شما بهترین و ارزانترین راهکارها را معرفی خواهیم کرد که در کمترین زمان ممکن بتوانید جابجایی مناسبی داشته باشید و نگران موضوعات دیگری نباشید. 

همچنین شما می توانید برای مشاهده سایر شعب ما به صفحه مناطق باربری اتوبار ملل مراجعه کرده و همینطور برای مشاهده تعرفه های باربری صفحه مورد نظر را مشاهده نمایید. 

شماره تماس های شعبه باربری سعادت آباد اتوبار ملل: 

 ۲۲۰۸۲۱۹۳ (021) | ۴۴۸۰۴۲۵۰ (021)

آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
02122082193(مشاوره رایگان)

ارسال پیام در تلگرام
تماس تلفنی پیام در تلگرام