باربری دریاچه

باربری دریاچه شرکتی فعال در حوزه حمل‌ونقل است . این شرکت با داشتن کادری مجرب ، آماده ارائه خدمات شبانه روزی حمل‌ونقل به تمامی هموطنان خود می‌باشد.

پیشینه باربری دریاچه

باربری دریاچه در سال 1380 فعالیت خود را به‌صورت رسمی آغاز نمود . پیش از آن ، این شرکت در حوزه وانت تلفنی به مدت 10 سال فعالیت می‌کرد اما کم کم با گسترش کار خود ، در سال 1380 این افتخار را پیدا کرد تا خدمات خود را در حوزه باربری به هموطنان عزیز ارائه نماید .

باربری دریاچه در سال 1395 تصمیم به کنار گذاشتن امکانات و روش های قدیمی خود گرفت و به نوعی خانه تکانی در حوزه کاری خود را پیش گرفت . این شرکت سعی بر الگوبرداری از متدهای حمل و نقل پیشرفته خارجی گرفته و هم‌اکنون سعی در پیاده سازی هرچه بهتر آن ها در ایران را دارد.

چرا باربری دریاچه ؟

تا اینجا راجع به سابقه و کارهای انجام شده در شرکت باربری دریاچه مطلع شده‌اید . اما در حوزه حمل‌ونقل علاوه بر اصول ذکر شده ، موارد دیگری نیز وجود دارد.

خدمات

علاوه بر سابقه و فعالیت های انجام شده ، ویژگی ها و خدماتی که در شرکت حمل‌ونقلی ارائه می‌گردد نیز بسیار حائز اهمیت است که در ادامه به این موارد نیز می‌پردازیم.

انواع ماشین های حمل‌ونقل

معمولا در شرکت های باربری ، تنها ماشین حمل‌ونقلی که ارائه می‌شود کامیونت است . اما در باربری 24 ، علاوه بر ارائه کامیونت ، وانت نیسان و وانت پیکان نیز ارائه می‌گردد .

لازم به ذکر است این شرکت با کنار گذاشتن کامیونت های قدیمی خود ، در حال حاضر برای جابجایی بار ها ، از کامیونت های VIP و تندرو استفاده می‌کند.

بسته بندی

یکی از مهم‌ترین مراحل جابجایی ، بسته بندی است . نکته حائز اهمیت در بسته بندی ، وجود کارگران متخصص این حوزه می‌باشد . علاوه بر آن ، استفاده از وسایل بسته بندی استاندارد ، یکی از ضروری ترین موارد در این مرحله می‌باشد .

یکی از خدمات مهم باربری 24 ، بسته بندی لوازم بصورت تخصصی می‌باشد . این شرکت با بهره‌گیری از کارگران متخصص بسته بندی و همچنین بهره‌گیری از ایمن‌ترین وسایل بسته بندی موجود در ایران ، خدمات بسته بندی خود را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد .

ارائه کادری باتجربه و متخصص

تجربه یک شرکت ، باعث جلوگیری از برخی ناهماهنگی‌ها و رفع برخی از نیاز های مشتریان می‌گردد . اما یکی از مواردی که باعث می‌شود این تجربه معنا پیدا کند ، تجربه فردی کارکنان آن مجموعه است .

تمامی افرادی که در شرکت حمل‌ونقل باربری دریاچه مشغول به ارائه خدمت هستند ، دارای حداقل سابقه 10 سال می‌باشند که این می‌تواند از لحاظ ایمنی و سرعت کار ، تفاوت چشمگیری حس شود.

بیمه بار

به احتمال زیاد از دردسر های زیاد دریافت بیمه بار آگاه باشید ! در باربری دریاچه این مسئولیت تماما بر عهده شرکت است و در صورتی که مشتری درخواست بیمه بار خود را داشته باشد ، در کمترین زمان ممکن بار درخواست شده بیمه می‌شود.

پشتیبانی شبانه روزی

اما مهمترین خدمت ارائه شده در باربری دریاچه ، پشتیبانی شبانه روزی در تمامی مراحل می‌باشد . پیش از جابجا شدن بار می‌توانید تمامی سوالات خود را از بخش پشتیبانی بپرسید و در حین انجام کار هم اگر دچار مشکل یا سردرگمی شدید ، می‌توانید در هر لحظه از شبانه روز ، با بخش پشتیبانی در تماس باشید .

آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
02122082193(مشاوره رایگان)

ارسال پیام در تلگرام
تماس تلفنی پیام در تلگرام