باربری ستاری

باربری ستاری آماده ارائه به‌روز ترین خدمات حمل‌ونقل درون شهری و برون شهری به ساکنین عزیز خیابان ستاری با کامیونت مسقف و نیسان بار در تمام نقاط بصورت تمام وقت می باشد .

کادر و کارکنان

کلیه افراد کادر باربری ستاری حداقل دارای 10 سال سابقه در زمینه حمل لوازم منازل و اجسام سنگین می باشند .

این شرکت افراد کم سابقه را برای چنین کار سنگین و تخصصی استخدام نمی‌کند .

همچنین لازم به ذکر است تمامی کارگران و رانندگان این مجموعه ، در زمینه های مختلف حمل‌ونقل آموزش دیده و دارای سوابق درخشان  حمل و نقل و حرفه ای در جابجایی لوازم سنگین میباشند .

ابتدا سعی داریم در زیر ، خدمات کلی اتوبار ستاری را به‌صورت خلاصه بیان کنیم و در ادامه به بیان جزئی هرکدام از آن‌ها می‌پردازیم .

  • ارائه خدمات حمل بار درون شهری و باربری بین شهری از ستاری به سایر نقاط و بالعکس .
  • ارائه کامیونت ، وانت تلفنی و نیسان بار مسقف و رو باز برای جابه‌جایی انواع بار ها .
  • بسته بندی مجزا با بالاترین دقت و به‌روز ترین امکانات .
  • بیمه بار شما و مشاوره 24 ساعته به‌صورت رایگان .

پیش از همه موارد : اخذ مشاوره به‌صورت رایگان

قبل از انجام هرگونه اقدامی ، ما به مشتریان عزیز خود پیشنهاد می‌کنیم که از خدمات مشاوره رایگان ما بهره‌مند شوند تا اطلاعات کافی را برای جابه‌جایی اثاثیه خود به‌دست آورند .

مشاوره

حتی اگر قصد جابه‌جایی ندارید و یا اگر جابه‌جایی شما برای مدت‌ها بعد می‌باشد ، کافیست با بخش مشاوره باربری ستاری تماس بگیرید تا در هر زمینه‌ای از حمل‌ونقل شما مشتریان عزیز را به‌‌صورت شبانه روزی راهنمایی کنند .

رزرو

اما درصورتی که قصد رزرو بار خود را دارید ، به شما پیشنهاد می‌کنیم که ابتدا مشاوره های لازم را گرفته و حداکثر یک روز قبل از جابه‌جایی ، بار خود را رزرو نمایید .

تلفن های تماس برای مشاوره و رزرو

برای تماس مستقیم کافیست دکمه سمت راست پایین را لمس نمایید و یا با شماره های زیر تماس بگیرید .

خدمات حمل اثاثیه درون شهری و برون شهری

با توجه به نوع بار شما ، شرکت حمل و نقل ستاری آماده جابه‌جایی بار های شما در سراسر تهران و ایران می‌باشد .

خدمات درون شهری

باربری ستاری خدمات حمل‌‌ونقل درون شهری خود را به تمامی ساکنین محترم ستاری به‌صورت تمام وقت  ارائه می‌دهد .

حمل بار های بین شهری

علاوه بر حمل‌ بار در تهران ، باربری ستاری خدمات خود را در خارج از این شهر نیز ارائه می‌دهد .

به گونه ای که شما مشتری گرامی در هر لحظه از شبانه روز می‌توانید اثاثیه خود را از ستاری به شهرستان و از شهرستان به تهران جابه‌جا کنید .

ماشین های ویژه و تندرو

تمامی کامیونت های شرکت حمل‌ونقل ستاری جزو بروزترین ماشین های حمل بار و حمل اثاثیه می‌باشند.

کامیونت

شرکت باربری ستاری به هیچ وجه از کامیونت های قدیمی مانند بنز و … که باعث کند پیش رفتن کارها می‌شوند ، استفاده نمی‌کند و لازم به ذکر است که کلیه کامیونت های این مجموعه vip و تندرو می‌باشد .

این موضوع بسیار با اهمیت می‌باشد چرا که در صورتی که از کامیونت های قدیمی استفاده شود ، زمان حمل‌ونقل که مدت آن سه ساعت می باشد افزایش می‌یابد در نتیجه هزینه های اضافی به همراه دارد و صاحب بار متضرر می‌شود .

نیسان بار

در صورتی که حجم بار مورد نظر کم باشد و نیازی به کامیونت نباشد ، شما می‌توانید از خدمات نیسان بار و یا وانت تلفنی ستاری بهره‌مند شوید تا برای بار های کم حجم خود ، هزینه های اضافی پرداخت نکنید .

وانت تلفنی

اما در آخر و  در صورتی که شما قصد صرفه جویی و تسریع در زمان حمل‌ونقل را دارید می‌توانید از خدمات وانت بار این موسسه بهره‌مند شوید تا در هیچ زمینه ای به مشکل برنخورید .

لازم به ذکر است وانت نیسان و وانت پیکان این مجموعه به دو صورت رو باز و مسقف ( برای شهرستان و روزهای بارانی ) ارائه می‌گردد .

بسته بندی ، نقطه حساس و مهم در جابه‌جایی

درصورتی که حداقل یک‌بار وسایل خود را جابه‌جا کرده باشید ، به خوبی اهمیت موضوع بسته بندی را درک می‌کنید .

از نظر کارشناسان اتوبار ستاری ، قبل از هر اقدامی برای جابه‌جایی ابتدا باید نکات دقیق بسته بندی را رعایت کنیم تا وسایل ما دچار شکستگی و مفقود شدن نگردد .

اما چرا بسته بندی از اهمیت ویژه ای برخوردار است ؟

شرکت باربری در ستاری با تجربه ای که از جابه‌جایی های خود داشته ، همواره سعی بر شفاف سازی کارهای حمل‌ونقل را برای مشتریان عزیز خود دارد .

با توجه به این آمار که : حدود %70 درصد از بار هایی که بدون بسته بندی جابه‌جا شده اند دچار شکستگی و مفقود شدن وسایل شده اند ، باید بسته بندی بار های خود را جدی بگیریم .

اقدامات مورد نیاز برای بسته بندی

با وجود اهمیت فراوان این موضوع ، باربری ستاری بحث بسته بندی وسایل را به انتخاب مشتریان عزیز خود قرار داده است . در صورتی که مشتریان عزیز امکانات و توانایی بسته بندی بار خود را داشته باشند ، می‌توانند پیش از جابه‌جایی بار خود این کار را انجام دهند .

اما در صورت درخواست مشتری ، اتوبار ستاری می‌تواند خدمات بسته بندی خود را در قالب های مختلف به‌صورت کاملا حرفه‌ای و با جدید ترین امکانات به مشتریان عزیز خود ارائه دهد . برای اطلاعات بیش‌تر به صفحه بسته بندی مراجعه نمایید .

بیمه باربری

پس از موارد مهم ذکر شده در بالا ، موضوعی که اهمیت خود را حفظ می‌کند ، بیمه وسایل می‌باشد . در صورتی که بار شما دارای ارزش مادی زیادی می‌باشد می‌توانید بیمه آن را به باربری ستاری بسپارید تا خیال خود را از بابت جابه‌جایی ، کاملا راحت کنید .

آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
02122082193(مشاوره رایگان)

ارسال پیام در تلگرام
تماس تلفنی پیام در تلگرام