باربری شهرک غرب

 معرفی باربری شهرک غرب

به منظور جابجایی و حمل اثاثیه ی منزل، اداره ها می توانید با ما با شماره های موجود هماهنگی های لازم را نهایی کنید، اطلاعات کامل در اختیار شما توسط همکاران بخش فروش ارائه خواهد شد. ما به اندازه ی یک تماس تلفنی با شما فاصله داریم. همین اکنون به منظور جابجایی و نقل و انتقال اثاثیه ی مختلف می توانید با ما در ارتباط باشید.

جابه جایی لوازم و اشیا از یک محلی به محل دیگر نیازمند آن است که اصول خاص در اولویت قرار بگیرد تا اشیا یاد شده دچار هیچ گونه تخریب و آسیب نباشد. هرگونه ضربه  در طول مسیر حمل می تواند به راحتی سبب خرابی و یا شکسته شدن لوازم و اشیا گران قیمت شما باشد، با ما می توانید از سلامت لوازم خود را در طول فرایند حا به جایی  مطمئن باشید.

ما از نیروی کاربلد و با تجربه در این زمینه بهره مند هستیم. به همین دلیل است که می توانیم با اطمینان کامل در زمینه ی باربری شهرک غرب در خدمت شما باشیم.

هزینه ی درخواستی حمل بار در شهرک غرب

هزینه ی باربری شهرک غرب توسط فاکتورهای مختلفی مشخص می شود. از جمله پارامترهای تاثیر گذار در قیمت نهایی می توان :

 • مسافت جابجایی
 • تعداد بار
 • مدت زمان صرف شده
 • انواع لوازم و اثاثیه ی موجود

را نام برد. برای کسب اطلاعات بیشتر ر مورد هزینه های درخواستی می توانید با ما با شماره های موجود در تماس باشید، اطلاعات کامل توسط کارشناسان بخش پذیرش در اختیار شما قرار خواهد گرفت. همانطور که در بخش قبلی اشاره شد، ما هزینه ی بسیار مطلوبی از شما درخواست می کنیم، قبل از بهره مندی از خدمات باربری شهرک غرب می توانید هزینه ی درخواستی توسط شرکت های دیگر را مقایسه کنید، خواهید دید که قیمت پیشنهادی توسط پرسنل ما بسیار مقرون به صرفه می باشد.

برای هماهنگی و رزرو روز حمل و نقل همین اکنون با ما در تماس باشید، متناسب با زمانی که توسط شما مشخص خواهد شد، کاربران ما می توانند در محل حضور داشته باشند. اگر چه شرکت های مختلفی در زمینه اتوبار تهران فعالیت دارند ولی نمی توان به هر کدام از چنین شرکت هایی با اطمینان کافی اعتماد کرد.

کیفیت حمل و نقل به طور ویژه به تجربه پرسنل دخیل در این فرایند وابسته است، اگر شما نیز نگران سلامت لوازم خود در طول مسیر جابه جایی هستید حتما مراکز و شرکت های معتبر را برای این منظور هدف قرار دهید.

باید و نبایدهایی در مورد باربری شهرک غرب

ما به عنوان معتبرترین باربری شهرک غرب توانسته ایم کارایی و کیفیت عالی در خدمات حمل و نقل را ارائه دهیم. مراحل بسته بندی اثاثیه ی قابل حمل را می توانید به ما بسپارید، ما با در نظر گرفتن نکات مطلوب، همه ی لوازم را به طور صحیح و سالم به مقصد خواهیم رساند.

به منظور بهره مندی از خدمات بسته بندی اثاثیه به همراه حمل آنها می توانید راهنمای لازم را توسط کارشناسان ما دریافت کنید.

شرکت های که در زمینه ی تولید و فروش محصولات فعالیت دارد در صورت نیاز به خدمات نقل و انتقال محصولات خود می توانند با اطمینان کافی  با ما در ارتباط باشند. با توجه به نوع محصولات قابل حمل، هزینه ی متفاوتی از شما درخواست خواهد شد ولی مطمئن باشید که قیمت پیشنهادی توسط ما بسیار مناسب و مطلوب است.

فقط کافی است یکبار از خدمات فوق العاده ی شرکت ما در زمینه ی باربری شهرک غرب بهره مند شوید، بدون تردید همواره ما را در اولویت انتخاب خود قرار خواهید داد. هر گونه سهل انگاری در زمینه ی جابه جایی و حمل محصولات می تواند به خسرت جدی منجر گردد. ما اینجا هستیم تا شما بتوانید به راحتی مراحل حمل و نقل را انجام دهید.

ما گارانتی انتقال سالم اشیا را به شما پیشنهاد می کنیم، در صورت ایجاد هر گونه مشکلی، خسارت لازم پرداخت خواهد شد، به همین دلیل نگران نحوه ی انتقال و جابجایی اثاثیه خود نباشید. شرکت های نادر و کمیابی چنین خدمات مشتری پسند را در اختیار کاربران قرار می دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر و البته هماهنگی روز انتقال اثاثیه  با ما با شماره های موجود در تماس باشید.

 

««در انتظار شادی بخشیدن به لحظات پر استرس شما هستیم.»»

اسباب کشی آسان ، وقتی نظم و ترتیب در امور خیلی اهمیت پیدا میکند ... در این لحظات هم شرکت اتوبارملل همراه شماست.

اسباب کشی بدون استرس وبدون دغدغه یکی از رویاهای هر خانواده است . داشتن خاطراتی شیرین و مفرح از اسباب کشی متعارف ، منظم ، در آرامش و معقول که همه ی اتفاقات با برنامه ریزی ای دقیق رخ دهد جزو مواردیست که شرکت اتوبار ملل به ان اندیشیده است،

مزایای باربری شرکت اتوبار ملل برای شما

اتوبار ملل، ویژگی هایی دارد که آن را تبدیل به یکی از بهترین گزینه ها برای خدمات باربری شما می‌کند. در ادامه این ویژگی‌ها را بررسی می‌کنیم.

 • خدمات باربری در سراسر تهران، به تمامی شهرستان ها 
 • حمل بار و اثاثیه منزل با تضمین کیفیت و سلامت کالا
 • کارکنان وظیفه شناس، خوش برخورد و ماهر در باربری
 • خوش قولی، نظم و سرعت بالا در کنار قیمت شفاف و منصفانه

باربری ملل با هدف اسباب کشی آسان از زمان تصمیم گیری تا جابجایی کامل پله به پله به شما خدمات میدهد. در این مسیر شما میتوانید از مشاوران زبده ی باربری ملل بصورت رایگان کمک بگیرید .

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیرتماس بگیرید!

  021-22082193

 021-44804250 

 021-44845059

شماهمچنین میتوانید(فرم سفارش آنلاین باربری ملل) را تکمیل کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

 تعرفه باربری ملل در منطقه شهرک غرب:

جهت مشاهده توضیحات بیشتردرجدول زیر روی گزینه مورد نظر کلیک کنید

خدمات بسته بندی هر ساعت کارگر 15 هزار تومان + هزینه وسایل بسته بندی

وانت بار (حداقل 2 ساعت)

هر ساعت 15 تا 25 هزار تومان بسته به مسافت
نیسان بار (حداقل 2 ساعت) هر ساعت فقط 20 تا 40 هزار تومان بسته به مسافت
خاور بار (حداقل 3 ساعت) هر ساعت 30 تا 60 هزار تومان بسته به مسافت
کارگر هر کارگر 30 هزار تومان + 1 هزار تومان بابت هر طبقه
باربری به شهرستان بسته به شهرستان مد نظر، قیمت فرق می کند.

خدماتی که در باربری اتوبارملل به مشتریان ارائه می شود چیست؟

شعبه باربری مللخدمات زیر را به صورت شبانه روزی و کاملا تخصصی به همشهریان عزیز ارائه داده و در صورت نیاز به صورت رایگان هم مشاوره می دهیم. 

 • ارائه سرویس اسباب کشی شبانه روزی
 • دارای پرسنل مطمئن، با خلاق و آموزش دیده
 • حمل بارهای سنگین با اتومبیل های مخصوص 
 • دارای اتومبیل های مخصوص ارگان ها
 • حمل بارهای سبک با اتومبیل های سبک
 • سرویس مخصوص حمل لوازم شکستنی
 • ارائه کادر خانم و آقا جهت بسته بندی
 • ارائه پکیج های مناسب جهت سرویس های رختخواب، لباس ها و ... 
 • مشاوره و پشتیبانی 24 ساعته رایگان 
 • پیگیری نحوه برخورد و روند کار از مشتریان

راهایی که شما مشتریان گرامی میتوانید به شرکت اتوبار ملل دسترسی داشته باشید:

1-تماس باشماره های دفتر اتوبار ملل22082193-44804250)

2-به ضورت حضوری به دفتر اتوبار ملل مراجعه کردن

3ورود به سایت اتوبار ملل و(فرم سفارش آنلاین باربری ملل) را تکمیل کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

 شرکت اتوبارملل با سابقه ای طولانی در امر اسباب کشی ، شناخت کامل محله های شهر تهران بخصوص مناطق سعادت اباد وعلامه شمالی وجنوبی،شهرک غرب سبک های مختلف زندگی افراد ، آشنایی و تهیه ی ملزومات یک اسباب کشی آسان با تکیه بر رزومه ی طولانی و درخشان خود با کمک پرسنل زبده و مجرب خود شما را در ساختن خاطراتی شیرین از یک اسباب کشیبدون دغدغه همراهی خواهند کرد.

 

آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
02122082193(مشاوره رایگان)

ارسال پیام در تلگرام
تماس تلفنی پیام در تلگرام