بسته بندی اثاثیه منزل

خدمات بسته بندی شرکت باربری ملل

قصد اسباب کشی دارید اما وقت کافی برای بسته بندی اثاثیه منزل یا محل کار خود ندارید؟

تیم حرفه ای و آموزش دیده اتوبار ملل آماده است تا کار بسته بندی وسایل شما را با بهترین کیفیت ممکن انجام دهد

لوازم بسته بندی کارتن چسپ فوم ضربه گیر چسپ شیشه ای 5سانتی در خدمت همشهریان عزیز هستیم کادر بسته بندی با بهترین شیوه بسته بندی با بهترین عملکرد کاری با کمترین زمان اولین کار بسته بندی بایداز قسمت اشپزخانه شروع شودوسایل چینی کریستال هرکدام را در کارتن مختلف و اندازه روزنامه  پیچیده شود برای کمبود و یا در نبود روزنامه ما می توانیم به یک روش دیگر و ساده تر و کارامد تر عمل کنیم  با نایلون حباب دار یا همان ضربه گیر با اندازه مختلف اجسام با قیچی برش داده تا بتوانیم با کمترین خسارات مواجه شویم.

نمونه کار بسته بندی شرکت ملل بار تهران

قسمت بعدی باید تمام کارتنهای بسته بندی را با ماژیک مشخص نمایم که در زمان چیدمان با مشکل مواجه نشویم،قسمت دوم بسته بندی مربوط به بوفه و لوازم پذیرای با این روش ساده می توانیم اسیب های لوازم منزل را به حداقل برسانیم،قسمت بعدی بسته بندی که کارتنهای و لوازم بسته بندی شما به اتمام رسید نوبت بسته بندی مبلمان می باشد فضای پذیرای را کاملا خالی و مبلمان را یک طرف می چینیم به نوبت مبلمان یا راحتی را به صورت حرفه ای بسته بندی نمایم در قسمت اول باید ضربه گیر پیچیده شود و با چسپ محکم شود تا باز نشود و سپس با سلفون پیچیده شود تا قسمت های حساس مبل که در راپله توسط تیم جابه جا می شود در زمان برخورد با زمین خاکی نشود  به مبلمان ما اسیبی وارد نشود در مرحله بعد که کار بسته بندی ما تمام شد می توانیم به میز نهار خوری شروع کنیم اول شیشه نهار خوری را پیچیده شیشه های چهار گوش هر گوشه ای از شیشه را با کارتن چسپ کاری نموده و سپس با ضربه گیر و چسپ و در اخر با سلفون بپیچیم تا خسارات وار نشود و در مرحله بعد صفه میز چها گوش را به همین صورت بسته بندی شود ،درصورتی که شیشه میز گرد و یا غوصی دار می توانیم به حاهای ک برخورد و یا تماس با زمین را دارند با کارتن و چسپ محکم پیچیده شود و با همان روش با ضربه گیر و چسپ و در اخر با سلفون پیچیده شود،و در اخر نوبت پایه نهار خوری اگر چهار پایه داشت اول باید پایه ها را بپیچیم وبا چسپ کاملا محکم شود تا در زمان جابه حای باز نشود و در قسمت دوم باید زواره های پایه میز را باضربه گیر پیچیده شود،و در قسمت بعد نوبت به بوفه شما عزیزان می توانید طبقات بوف را حتما از بوفه خارج کنید چون در زمان حمل باعث خسارات به خودت طبقات و شکسته شدن اینه و شیشه های بوفه و احتمال ضربه زن به کادر در زمان حمل می باشد و در قسمت بعدی باید شیشه های بوفه را با چسپ،،،، چسپ کاری کرده تا شیشه های ک لق و یا میخ انها کنده شده است در زمان حمل دچار خسارات نشود و مرحله اخر برای بسته بندی بوفه و یا ویترین باید با ضربه گیر پیچیده شود و چسپ کاری شود و با سلفون بپیچیم ،در مرحله بعد اکر میز ارایشی داری با همین روش و میز تلوزیون و کنسول و تخت خواب و هر کدام به نوبت و باید کشو ها خالی شود و اول با ضربه گیربپیچیم و چسپ کاری شود.در اخر تخت خواب اگر نایلون تشک هست دیگر لازم به بسته بندی نیست تشک را با نایلون بسته بندی می کنید و در صورت نبود نایلون تشک می توانید با سلفون کاملان پیچیده تا کاملا محکم شود و به زمین کشیده نشود ،    خدمات بسته بندی و باربری ما در تمام تهران به شهروندان عزیز ارائه می‌شود. این خدمات می‌تواند علاوه بر درخواست بسته بندی وسایل، شامل درخواست باربری (خاور، نیسان و وانت) برای جابجایی وسائل هم بشود.

چرا خدمات بسته بندی و باربری ملل را انتخاب کنید؟

دلایلی که از نظر ما  اتوبار ملل را تبدیل به یک گزینه خوب در بحث بسته بندی اثاثیه و جابجایی می‌کند، در ادامه می‌آوریم: 

  • اتوبار ملل، تمرکز خود را بر روی کیفیت و مسئولیت پذیری گذاشته است.
  • ما در اتوبار ملل، تمامی خدمات لازم برای بسته بندی و باربری را در اختیارتان می‌گذاریم.
  • نیروهای باربری ملل، کاملاً آموزش دیده‌اند تا در عین سرعت، سلامت اثاثیه شما را حین بسته بندی و جابجایی حفظ کنند.
  • ما خدمات وانت بار خود را با قیمتی ارزان و منصفانه در اختیار شما قرار می‌دهیم.
  • شما قرار نیست هیچ هزینه مخفی ای به ما پرداخت کنید و قیمت همان است که از ابتدا مشخص می‌شود.

خطرات حمل لوازم

از شایع ترین خطراتی که لوازم مود حمل را تهدید می کند بروز شکستگی در آنها می باشد، اما با استفاده از خدمات بسته بندی می توان این مشکلات را به حداقل رسانده و یا حتی از آن جلوگیری کرد. بسیاری از افراد و شرکت ها در زمینه ی بسته کردن وسایل فعالیت دارند و می توانند این کار را به امن ترین شکل ممکن انجام دهند.

از این رو افراد می توانند در زمان جمع آوری و کارت کردن لوازم خود در زمان جابجایی به این شرکت ها مراجعه کرده و درخواست نیرو کنند. در بسته بندی وسایل باید مواردی در نظر گرفته شود تا این عمل به بهترین شکل ممکن انجام شده و کوچکترین تهدیدی برای محصولات و لوازم درون جعبه ها وجود نداشته باشد.

نکاتی در مورد بسته بندی اثاثیه منازل

اغلب سفارشات در شرکت های خدمات بسته بندی بار، مربوط به بسته بندی اثاثیه منازل می باشد. چرا که حساس ترین جابجایی مربوط به اسباب کشی خانگی می باشد و به دلیل وجود موارد شکستنی بسیار در بین وسیله ها افراد تشویق به کمک گرفتن از افراد کاربلد می کند.

خدمات بسته بندی توسط افراد مشغول در شرکت های مربوط به بهترین شکل ممکن انجام می گیرد و احتمال بروز آسیب برای لوازم را به حداقل ترین میزان ممکن می رساند.

مسئولیت افراد

فعالیت در این زمینه به هیچ عنوان کار آسانی نبوده و نیاز به دقت بالایی دارد، چرا که افراد مسئول باید تمامی جوانب را در نظر گرفته و تمامی خطرات احتمالی را در نظر بگیرند تا این امر به ایمن ترین شکل ممکن عملی شود.

بسته بندی کالا ضامن سلامتی آن می باشد و چه بهتر است که با این کار از مشکلات احتمالی جلوگیری کنیم. شرکت خدمات بسته بندی در تهران بهترین خدمات را با نازلترین قیمت ها به مشتریان گرامی ارائه می کند.

استفاده از خدمات بسته بندی بار چه مزایایی دارد؟

معمولا تمامی افراد به سمت چیزهایی گرایش دارند که برایشان سود و منفعت داشته باشد. از طرفی اغلب افراد در زمان اسباب کشی و جابجایی به شرکت های خدمات بسته بندی مراجعه نمود و از آنها در این زمینه کمک می گیرند.

پس می توان نتیجه گرفت که استفاده از کمک نیروهای این شرکت های خدماتی برای افراد دارای سود و مزایای بسیار می باشد. صرفه جویی در زمان و امنیت بیشتر لوازم از جمله ی این مزایا می باشد.

هزینه های بسته بندی به چه صورت است؟

در جدول زیر می‌توانید لیست تعرفه های مرتبط را برای تصمیم گیری بهتر ببینید. این خدمات شامل بسته بندی اثاثیه و جابجایی با خودروهای مختلف می شوند.

خدمات بسته بندی هر1 ساعت کارگر 80هزار تومان + هزینه وسایل بسته بندی
وانت بار (حداقل 2 ساعت) هر 2ساعت 70 تا  140هزار تومان بسته به مسافت
نیسان بار (حداقل 2 ساعت) هر2 ساعت فقط 80 تا 180هزار تومان بسته به مسافت
خاور بار (حداقل 3 ساعت) هر 3ساعت 300تا 450هزار تومان بسته به مسافت
کارگر هرساعت هر کارگر 50 هزار تومان + 10هزار تومان بابت هر طبقه

 این تعرفه ها ثابت هستند و بعد از توافق در مورد قیمت، قرار نیست ما هیچ افزایش هزینه ای را به شما تحمیل کنیم.

حمل یخچال به صورت تخصصی 

سرویس کامل یخچال توسط اکیپ اموزش دیده 

برای اطلاع دقیق تر از تعرفه ها، می‌توانید به صفحه قیمت خدمات اتوبار ملل مراجعه کنید.

سفارش خدمات بسته بندی و باربری از اتوبار ملل

برای استعلام قیمت دقیق و ثبت سفارش بسته بندی و باربری شما 2 راه دارید.

1. با شماره های وانت بار ملل تماس بگیرید: ☎️ 

02122082193

02144804250

2. فرم ثبت سفارش آنلاین ما را تکمیل کنید.

آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
02122082193(مشاوره رایگان)

ارسال پیام در تلگرام
تماس تلفنی پیام در تلگرام