حمل اثاثیه منازل و نکات قابل توجه آن

حمل اثاثیه منازل و نکات قابل توجه آن

حمل اثاثیه منازل ، از سری کار های پیچیده و پردردسر می‌باشد که در صورت انتخاب اشتباه در هر مرحله ای ، می‌تواند به تجربه تلخی برای مشتری تبدیل شود .

می‌خواهیم به نکاتی اشاره کنیم که با توجه کردن به آن ها می‌توانید فرایند جابجایی و حمل اثاثیه خود را کمترین دردسر ممکن انجام دهید .

1 . انتخاب درست شرکت باربری

در انتخاب شرکت ارائه دهنده خدمات حمل و نقل ، باید بیشترین دقت را داشته باشیم . معمولا وقتی مشتری با شرکت تماس می‌گیرد در ابتدا هزینه جابجایی را می‌پرسد که این نشان دهنده کم تجربگی مشتری در فرایند جابجایی می‌باشد .

تعرفه و هزینه های جابجایی ، بخش بسیار مهمی است اما مهمتر از آن ، قابل اطمینان بودن شرکت ، راه های تامین امنیت وسایل و همچنین سابقه شرکت می‌باشد .

2 . اعلام شفاف هزینه ها توسط شرکت

به عنوان مشتری ، حق شماست که در حین رزرو بار ، از هزینه های دقیق جابجایی باخبر باشید . پس اگر شرکتی ، هزینه ها را شفاف و واضح به شما اعلام نکرد هیچوقت سراغ آن شرکت نروید !

3 . خدمات جانبی

برخی از خدمات مانند ارائه ماشین و کارگر ، از خدمات اصلی شرکت های حمل اثاثیه می‌باشند . برخی خدمات دیگر نیز وجود دارد که برای شرکت الزامی نیست اما در صورت ارائه دادن آن ، بسیاری از نگرانی های دیگر مشتری نیز برطرف می شود.

برای مثال در کنار حمل اثاثیه ، باید به خدمات جانبی مثل بسته بندی ، بیمه بار و ... نیز توجه داشت .

4 . بدون مشورت ، تصمیم به انجام کاری نگیرید !

همانطور که در ابتدای مطلب خواندید ، حمل اثاثیه منازل ، فرایند پیچیده ای است پس این فرایند نیازمند کادری متخصص است .

متاسفانه برخی از مشتریان تصور می‌کنند که می‌توانند با کم کردن تعداد کارگر یا انجام بسته بندی ، می‌توانند در هزینه ها صرفه جویی کنند ، درصورتی که با یک اشتباه کوچک ، ضرر های زیادی به وسایل خود وارد می کنند.

 

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 
آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
02122082193(مشاوره رایگان)

تماس تلفنی پیام در تلگرام