کارگر باربری

چندمهارتی یا متخصص ؟

در ایام قدیم افراد زیادی وجود داشتند که بتوانند در چندین کار مهارت کسب کنند و همچنین خدمات مربوط به آن را ارائه دهند . اما امروزه کار ها به گونه ای تخصصی شده است که کمتر پیش می‌آید که فردی بتواند در چند کار بتواند به‌صورت تخصصی خدمت مربوطه را ارائه دهد .

در حال حاضر در باربری نیز چنین شرایطی حاکم است . حمل اثاثیه فقط به توانایی کارگر ختم نمی‌شود ، بلکه نحوه اصولی حمل کردن وسایل ، تسلط در عبور دادن وسایل از مکان های کوچک و ... نیز در این کار اهمیت بسیار زیادی دارد.

بسیاری از مواقع مشتریان عزیز با این طرز تفکر که حمل اثاثیه فقط به توانایی فیزیکی کارگر ختم می‌شود ، از سایر موارد چشم پوشی می‌کنند که این طرز تفکر گاها باعث ایجاد ضرر هایی کرده است .

توصیه باربری ملل

 باربری ملل با سال ها سابقه درخشانی که در زمینه حمل و نقل برای خود ایجاد کرده است ، همواره تاکید بر استفاده از کارگران مجرب ، متخصص و همچنین باسابقه در امور حمل اثاثیه را داشته است .

در باربری ملل کارگرانی انتخاب شده اند که بر شیوه های حمل اصولی اثاثیه تسلط کافی را داشته باشند .

کارگر خالی

گاهی اوقات برای مشتریان عزیز پیش می‌آید که در حین جابجایی فقط نیاز به کارگر داشته باشند ( در مواقعی که به ماشین و راننده نیازی نباشد  ) . در این موارد نیز باربری ملل می‌تواند کارگر را بدون ماشین و راننده به مقصد مورد نظر شما بفرستد .

آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
02122082193(مشاوره رایگان)

ارسال پیام در تلگرام
تماس تلفنی پیام در تلگرام